Linkler

Maviyemiş - Blueberry

Maviyemiş Fidanları

Maviyemiş fidanlarımız 2 ve 3 yaş fidanlar olarak satılmaktadır. İki yaş fidanlar 0.5L saksılarda, üç yaş fidanlar ise 1.5L saksılarda satışa sunulmaktadır. Fidanlarımız doku kültürü(in-vitro) tekniğiyle üretilmiş olup her türlü yasal belge ve izine sahip bulunmaktadır.

0.5L saksıda 2 yaş fidanlarımız

1.5L saksıda 3 yaş fidanlarımız

Fidanlarımızı SATIŞ kısmından satın alabileceğiniz gibi telefonlarımızı arayarakta sipariş verebilrisiniz. Toplu fidan satın alımları, sipariş miktarı ve teslim süresi gibi etkenler göz önüne alınarak ayrıca değerlendirilmektedir.

www.maviyemiş.com Abra® Eğitim ve Gelişim Ürünleri Limited Şirketi tarafından desteklenmekte olup Refik ASLAN tarafından hizmete sunulmuştur. Refik ASLAN 2003 yılından bu yana maviyemiş ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmaların bir parçası olarak, Giresun İli-Bulancak İlçesi-Eriklik Köyü sınırları içinde oluşturulan 23 dönümlük kapama bahçe içinde 10 dönümlük maviyemiş parseli kurulmuştur. Parsel; maviyemişin bölgeye ve ülkemize tanıtımı amacıyla, meyvenin tarım tekniğine uygun olarak tesis edilmiş olup, bahçede sertifikalı organik maviyemiş üretimi ve maviyemiş çeşitlerinin fidan üretim çalışmaları yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Maviyemiş Bahçesi

Eriklik Köyü - Bulancak - Giresun

TÜRKİYE

 

"abra® maviyemiş" fidan & ürün satış

Sn:Refik ASLAN

Tel: 0 532 293 96 74

Ulaşım